O značce Vinturi

Příběh Vinturi

Slijte víno během několika sekund s vínovým provzdušňovačem Vinturi.

Dekantování je staleté. Římané nechali dekantované víno stát celé hodiny a věřili, že to vyprodukuje vůně vína a zjemněné tvrdé taniny. V roce 2006 vynálezce, elektrotechnik, změnil tyto hodiny na sekundy a vynalezl revoluční provzdušňovač vína Vinturi.

Když poprvé ochutnal řádně dekantovanou láhev vína, náš vynálezce nemohl uvěřit, jak víno chutná. Od té chvíle se rozhodl urychlit proces dekantování. O 8 měsíců později se narodil vinařský provzdušňovač.

Vinturiho provzdušňovač je vyroben z jediné pryskyřice, která je bezpečná pro alkohol, potravinářská, čirá a vstřikovatelná, a na rozdíl od konvenčně navržených produktů není Vinturi vyroben ze dvou kusů, nýbrž jedná se o jednostrannou formu podobnou pevnýmu kusu foukaného skla. Během výrobního procesu tým zjistil, že pokud je jakékoli měření aerátoru Vinturi vypnuto o více než pět tisícin palce, produkt nebude fungovat. Z tohoto důvodu je každý vyrobený Vinturi individuálně testován, aby se zajistilo správné provzdušňování.

Vinařský provzdušňovač Vinturi Vám umožní odvázat se a okamžitě si užívat. Trik je vědecký princip, po kterém je Vinturi pojmenován. Venturiho efekt je, když se kapalina zrychlí, když proudí ze široké oblasti do úzké oblasti. V provzdušňovači vína Vinturi, jak se víno zrychluje v úzké části, nasává vzduch jako vakuum z malých děr. Když víno prochází zátkou mezi širokou a úzkou částí, vydává zřetelný zvuk, který je ve skutečnosti vír míchání vína a vzduchu a uslyšíte, jak se vzduch vtahuje skrz boční vzduchové otvory. Tento zvuk je jedinečný pouze u provzdušňovačů vína Vinturi a dá Vám vědět, že máte originální provzdušňovač Vinturi.

Vínový provzdušňovač Vinturi zvyšuje chuť, vůni a dodává mu sametově hladký povrch. Díky nejmodernějším plastovým technologiím a starému vědeckému principu dělá Vinturi chuť vína lahodnou a rychlou a snadnou.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací